Pátek, 2 prosince, 2022
magazin

Trh práce v České republice

Zaměstnanci jsou dnes něco jako jednotlivé díly stroje, když jsou díly kvalitní, stroj perfektně funguje. V mnoha případech vybere zaměstnavatel špatné díly a stroj je potřeba neustále opravovat. Pokud se vám uvolnily nebo vznikly nové pracovní pozice, je potřeba vyhledat nové zaměstnance. Ne každý má s takovou činností příliš zkušeností a zaměstnavatelé v ní často dělají chyby. Tou největší je hledání zaměstnanců na vlastní pěst. Pokud personální problematice nerozumíte, často můžete plýtvat časem a utrácet bezvýsledně statisíce korun u personálních agentur.

Personalistka.cz jsou specialisté na personální inzerci

Na každý obor existují specialisté a platí to rovněž o hledání nových zaměstnanců. Ať už hledáte jednoho zaměstnance nebo více zaměstnanců do podnikání, specialisté na obor personální inzerce vám zajistí nalezení kandidátů, kteří mají ideální předpoklady pro výkon dané profese a pro to, že je daná práce bude bavit, což je rovněž důležitý aspekt. Hledat zaměstnance na vlastní pěst není úsporou, naopak tím prodloužíte dobu hledání zaměstnanců a s největší pravděpodobností utratíte i více peněz než jste měli původně v plánu. 

Pracovní portál Personalistka.cz. je jedním z hlavních provozovatelů českých pracovních portálů. Když je kontaktujete, postarají se o výhodné zajištění pracovních inzerátů jak na svém on-line portálu Personalistka.cz, tak i ve velkých vyhledávačích práce jako je Jobsi.cz nebo vyhledávači práce Žirafa.cz. Nabídky se tak zobrazí opravdu velké skupině zájemců o práci.

Inzerce práce bude na míru přizpůsobena vašim požadavkům, v krátké době budete evidovat nové žádosti od řady kvalifikovaných kandidátů, ze kterých si pak můžete vybírat vaše budoucí kolegy nebo kolegyně. Spolehněte se na personální experty s dlouholetými zkušenostmi a dočkáte se zaměstnanců, kteří jsou pro vaší pozici jako stvoření.

Máme výhodné tarify pro inzerci volných pracovních míst pro firmy a personální agentury. Nabízíme i možnost vložení Inzerce práce zdarma pro podnikatele OSVČ, školské a státní instituce.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

PR články

Další články autora