Pátek, 2 prosince, 2022
magazin

Diáře velké, malé, stylové

Každoročně přemýšlíte, co dát svým blízkým, kolegům ale také klientům či obchodním partnerům za malou pozornost na důkaz toho, že na ně myslíte? A co tak diář? Hodí se téměř všem. Ať už je obdarovávaný školákem, studentem na vysoké škole nebo zaplul do pracovního života. Někdo je vyloženě plánovačem každého dne a diář je jeho pravou rukou. Jiní jej mají pouze jako doplněk k online diářům. O různých variantách diáře vám řekneme v našem článku.

Diáře pro ty, kteří píšou stručně

Jestliže chcete darovat diář někomu, kdo jej vnímá pouze jako doplněk, který má sloužit k rychlému poznačení schůzky či úkolu, hledejte kapesní diář. Ten zabere velmi málo místa, lze schovat do malé kabelky, brašny nebo jak už název napovídá, do kapsy. Tyto diáře jsou týdenní, kdy dva protilehlé listy náleží jednomu týdnu, anebo čtrnáctidenní, kdy na jeden týden připadá jeden list.

Pro studenty

Studenti, kteří se věnují převážně studiu, se rozhodně zavděčíte diářem ve velikosti A6 nebo A5. Tyto diáře jsou týdenní nebo denní a rozhodně se do nich vejde vše, co si bude student potřebovat poznačit. Tyto diáře nejsou velké ani malé, jsou tak akorát.

Pro pisálky a řešitele projektů

Má směřovat diář někomu, kdo je již plně zapojen v pracovním procesu a své pracovní úkoly plní zásadně dle plánu v diáři? Pak jej potěší velký plánovací diář ve velikosti A4, do kterého bude moci naplánovat velký projekt a stále zůstane místo na vepsání dalších menších úkolů, společenských událostí a návštěv u lékaře.

Vzhled a doplňky diářů

Mnoho diářů od českého výrobce Helma 365 obsahuje gumičku, kterou je možné diář obepnout a tím i uzavřít. Pro ty, kteří používají diář jako úložiště různých volně vložených papírů je to skvělý pomocník. Uživatel diáře jistě také ocení poutko na pero, aby jej mohl mít k dispozici pokaždé, když bude potřebovat zapsat myšlenku.

Previous articleLemonPay – ucelené řešení pro elektronické stravenky a zaměstnanecké benefity
Next articleVirtuální kancelář a její výhody
PR články

Další články autora