Pátek, 2 prosince, 2022
magazin

LemonPay – ucelené řešení pro elektronické stravenky a zaměstnanecké benefity

Patříte k zaměstnavatelům, kteří svým zaměstnancům přispívají na stravenky a nabízí jim další zaměstnanecké benefity? V tom případě si můžete jejich správu velmi zjednodušit a mít více času na vše, nač potřebujete. Z široké nabídky možností a kombinací si můžete vybrat ten nejlepší způsob, jak odměňovat zaměstnance a motivovat je k práci u vás. To vše za pomoci LemonPay.

Výhody, které ocení zaměstnavatelé i zaměstnanci

Stravenková karta, kterou jste používali doposud, byla zřejmě akceptovatelná na speciálně definovaných místech. LemonPay využívá moderní technologie a skutečně velkou akceptační síť, který zahrnuje více než 80 000 míst pro platby v kamenných prodejnách, online světě i v aplikacích a stále se zvětšuje.

Benefitní karta LemonPay tedy znamená širokou akceptaci, ale také jednoduchou administraci, možnost mít vše na jedné kartě, také efektivní odměňování a rychlé a bezpečné platby. Vyberete jednotný koncept nebo individuální nastavení pro elektronické stravenky, volnočasové zaměstnanecké benefity mnoha typů a dovolenou tak, aby byly skutečným benefitem jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele.

Karty objednáte během pár minut, přidáte a upravíte informace o benefitech v reálném čase, dobijete jednotlivě nebo hromadně karty, a tak ušetříte spoustu času i energie. Administrátorské prostředí LemonPay je intuitivní s nástroji a pomůckami pro zjednodušení práce a úsporu nákladů spjatou s odměňováním zaměstnanců.

LemonPay je COOL

Díky šikovné kartě LemonPay získáte všechny benefity na jedné kartě, bez denního limitu k čerpání s neomezenou platností prostředků. Letos se chystá možnost přidat kartu LemonPay do zařízení s Android nebo iOS a dovolit tak placení chytrými telefony. Nechybí ani Cashback u partnerů LemonPay. Tato chytrá karta funguje u všech obchodníků.

PR články

Další články autora